+371 22 46 49 89
Jebkurā diennakts laikā

Par apbedīšanas biroju “Gājums”

IU „Gājums” ir dibināts 1998. gadā. Pie tā pirmsākumiem ir bijusi Mirdza Žēbina, ieguldot jaunajā uzņēmumā savas grāmatvedes prasmes kopā ar gūto pieredzi Cēsu pilsētas apbedīšanas biroja vadītājas pienākumus pildot no 1994. gada. Turpmākajos desmit gados uzņēmums attīstījās apgūstot pilnu nozares pakalpojumu klāstu. Mirdzas neatlaidība un uzņēmība pilnveidoja viņu pašu līdz bēru izvadītājas prasmju apgūšanai, savukārt, gūtā pieredze izvadot daudzās bēres vēlāk ļāva attīstīt individuālu pieeju katrai sēru ceremonijas rīkošanai.
2008. gadā Mirdza devās pensijā, nododot zināšanas un uzņēmuma „Gājums” vadību savas meitas Žanetes Krievas rokās pašai paliekot par labāko padomdevēju un līdzi jutēju grūtajā brīdī katrai ģimenei, kurai ir jāpavada savi tuvinieki pēdējā dzīves ceļā.
Žanete šobrīd jau desmit gadus sekmīgi un atbildīgi turpina biroju vadīt. Daudzu gadu darba pieredze sniedz iespēju Jums piedāvāt profesionālu atbalstu bēru organizēšanā. Augstu tiek vērtētas klientu vēlmes, tāpēc katrs bēru process ir rūpīgi plānots kā arī tiek nodrošināts ar kvalitatīvu apbedīšanas pakalpojumu izpildi.